عنوان : همایش ترویج زایمان طبیعی در رامهرمز برگزار شد.
کد خبر : ۷۵۴۸۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ 
ساعت : ۲:۵۰:۲۶
منبع خبر : روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامهرمز

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

 
 
 
 
 
 
 
همایش ترویج زایمان طبیعی در رامهرمز برگزار شد.
دومین همایش ترویج زایمان طبیعی با شعار سلامت مادران خوزستانی باهدف انتخاب زایمان ایمن در بیمارستان مادر رامهرمز برگزار شد.
در این همایش که از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامهرمز برگزار شد ، دکتر سید مهدی حسینی زاده معاونت محترم بهداشت دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان خوزستان، دکتر بهرام عزتی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، متخصص زنان ، متخصص اطفال ، ماماهای بخش زنان و کارشناسان تغذیه حضور داشتند ، خانم نرگس هاشمی مسئول بخش زایشگاه بیمارستان مادر اظهار داشت : مادران باردار باید در موارد پرخطر به نزدیک‌ترین مراجع درمانگاهی و پزشکی مراجعه کنند.
وی ادامه داد : به‌زودی در این شهرستان مامای همراه راه ‌اندازی خواهد شد و مادران باردار می‌توانند با مرکز مشاوره قرارداد ببندند و در طول بارداری از مامای همراه استفاده کنند.
وی تأکید کرد: با اجرای این طرح مادران باردار بیشتر احساس امنیت واقعی و راحتی خواهند کرد و با این روش ، زایمان طبیعی را در سطح شهر افزایش‌خواهیم داد و شاخص سزارین که در طرح تحول سلامت یکی از کلیدهای اصلی بود بتواند سیر نزولی و زایمان طبیعی سیر صعودی را طی کند.
مسئول بخش زایشگاه بیمارستان مادر رامهرمز در پایان گفت : یکی دیگر از اهداف ما تأمین سلامت مادر و نوزاد است که در این راستا با آشنا کردن بیشتر مادران ، در فرزند پروری و اقداماتی که در حال انجام هستیم امیدواریم به این هدف هم برسیم.

 

تعداد بازدید : 240

پایگاه اطلاع رسانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامهرمز

V5.1.0.0